Boluspor Kulübü Resmi Web Sitesi

Gökhan Alsan Boluspor’da

Kulübümüz, son olarak Büyükşehir Belediye Erzurumspor forması giyen Gökhan Alsan ile iki yıllık sözleşme imzaladı.

Gökhan Alsan’ı tanıyalım:

1990, Trabzon doğumlu olan Gökhan Alsan, futbola Trabzonspor altyapısında başladı. Daha sonra ilk profesyonel sözleşmesine imza atarken sırasıyla Şanlıurfsaspor, Karabükspor, Gaziantep BB, Gaziantep FK, Samsunspor ve BB Erzurumspor takımlarında forma giydi.

Gökhan Alsan kariyerinde 29 TFF 1. Lig ve Türkiye kupasında mücadele ederek toplamda 32 maçta forma giydi.

İmza töreninde ilk konuşmayı yapan Başkan Yardımcımız Samet Karakış şunları söyledi: “Yoğun bir çalışma içerisindeyiz. İlk olarak bekleme sebebimiz transferlerimizi yaparken sıkıntı olmaması içindi. Bugün Gökhan ile başlayalım dedik. Kulübümüzün eskiye yönelik 25 tane futbolcu ile sözleşmesini bitirmeye çalışıyoruz. Bunları yaparken de dikkatli olmaya çalışıp yeni transferler yapmaya çalışıyoruz. Hepinize teşekkür ederiz.”

Daha sonra sözü alan Gökhan Alsan “Boluspor camiasına katıldığım için çok mutluyum. Şehre girdiğim andan itibaren çok güzel karşılandım. Kulübün yeni yapılanması ve projeler beni çok etkiledi. Burada olduğum için çok mutluyum.” şeklinde konuştu.

Yönetim Kurulu Üyemiz, Futbol Şube Sorumlusu Mahmut Çimender ise “Gökhan’ı anlatmaya gerek yok. Gittiği her takımda ya play-off ya da şampiyonluk yaşadı. Gökhan’dan önce de transferlerimiz vardı. İlk önce onu açıklamak istedik. Detayları görüştük. Hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerine yer verdi.

23 Haziran 2022
Paylaş:
Menü Görüntüle