Boluspor Kulübü Resmi Web Sitesi

Basın Açıklaması

Bolu kamuoyunun ve tüm Boluspor sevdalılarının bildiği üzere, göreve geldiğimiz 28 Mayıs 2022 tarihinden bugüne Yönetim Kurulu olarak var gücümüzle çalışıyor, Bolusporumuzun   başarısı ve geleceği için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz.

04 Aralık 2022 Pazar günü deplasmanda Altay maçında düşünmediğimiz, hatta hiç beklemediğimiz bir mağlubiyet aldık. Bu mağlubiyet, ne futbolcularımıza, ne teknik heyetimize, ne de bizlere, Yönetim Kurulumuza yakışmadı. Ama bu futbol, çok isteyince bazen olmuyor…

Boluspor, Altay maçında alınan kötü sonucunda üstesinden gelebilecek büyük bir camiadır.

 Biz, büyük bir aileyiz. Önümüzdeki hafta sonu oynayacağımız Bandırmaspor maçında her zaman yanımızda olan, ‘gönlü Boluspor sevdası ile dolu’ tüm taraftarlarımızla, birlik ve beraberlik içinde olacağımızın bilinmesini isteriz.

  Sezon başında, Yönetim Kurulumuz tarafından belirlenen iç saha, dış saha ve paket prim sistemimize uygun olarak her Perşembe günü tüm futbolcularımıza, teknik heyete ve destek ekibine maç primleri söz verildiği şekilde aksatmadan yapılmaktadır. Maaş, peşinat vb. ödemeleri ile ilgili olarak da Yönetim Kurulumuz ödemeleri zamanında yapmaktadır. Bununla birlikte daha önceki Yönetimlerden gelen esnaf vb., 14 eski futbolcu ve 12 eski personelinde gerek mahkeme, gerekse anlaşma yoluyla ödemeleri yapılmaktadır.

Biz hedeflerimizden sapmadan çalışmaya devam ederken Sakaryaspor galibiyetinden sonra, teknik kadro tarafından, futbolcularımıza verilen izni dahi saptırarak farklı düşünmek, armaya ve formaya saygısızlıktır. Takımımızın başarısını istememektir.

Sosyal medyada yazılan asparagas haberlere sadece gülüyoruz. Bu haberler elde edilen başarımızı, beklemediğimiz bir mağlubiyetle ortadan kaldırmaya çalışan, art niyetli paylaşımlardır.

Hedef koyan, başarı isteyen Yönetim Kurulumuz devre arasında Boluspor menfaatleri doğrultusunda gerekli mevkilere transferlerini yapacaktır. Takımımıza ve teknik heyetimize güveniyoruz. Başarılı olacağımıza inancımız tamdır.

Hedeflediğimiz kadro mühendisliğinde, Yönetim Kurulumuzun 06.12.2022 tarihli kararı ile profesyonel futbolcumuz Gökhan KARADENİZ’e kendisine başka bir kulüp bulması için izin verilmiştir.  

Bugün ve yarın da kulübümüzün kapılarının her konuda sonuna kadar açık olduğunun bilinmesini isteriz.

Bu takım hepimizin.

Başka BOLUSPOR yok.

Hep beraber daha güzel başarılara inşAllah.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Savaş ABAK

Boluspor Kulübü Başkanı

7 Aralık 2022
Paylaş:
Menü Görüntüle