Boluspor Kulübü Resmi Web Sitesi

4. Hafta: Pendikspor 0-1 Boluspor

Takımımız, Spor Toto 1. Lig 4. Haftasında Pendikspor’u 29. dakikada Michel Landel’in kaydettiği gol ile 1-0 mağlup etti.

Pendikspor: 0 – Boluspor: 1
Stat
: Pendik

Hakemler: Alper Akarsu, Abdullah Uğur Sarı, Özcan Sultanoğlu

Pendikspor: Burak Öğür, Erdem Özgenç, Murat Akça, Hasan Hatipoğlu, Erhan Kara, Enes Keskin (Dk. 69 Hasan Kılıç), Muhammed Akarslan (Dk. 74 Ugrai), Gökcan Kaya, Regattin (Dk. 90 Samet Asatekin), Kappel (Dk. 69 Nikolic), Görkem Bitin (Dk. 74 Oltan Karakullukçu)

Boluspor: Çağlar Akbaba, Hakan Bilgiç, Oulare, Onur Ulaş, Bülent Cevahir, Tugay Kacar, Gökhan Alsan (Dk. 87 Eray Ataseven), Melih Okutan (Dk. 69 Burak Asan), Landel, Furkan Demir (Dk. 62 Bregu), Balde (Dk. 62 Ozan Papaker)

Gol: Dk. 29 Landel (Boluspor)

Sarı kartlar: Dk. 24 Balde, Dk. 49 Gökhan Alsan (Boluspor), Dk. 66 Muhammed Akarslan (Pendikspor)

Teknik Direktörümüz Sait Karafırtınalar’ın maç sonu açıklamaları: “Öncelikle takımı tebrik ediyorum, böyle önemli bir deplasmanda güzel bir oyunla alınan 3 puan çok değerli. Maçtan önce bazı dezavantajlarımız vardı, kaptanımız son antrenmanda sakatlandı. Buraya gelirken mutlaka puan ya da puanlar alabiliriz diye düşünüyorduk ve nitekim oynanan oyun karşısında bunu da aldık. Bu lig gördük ki mücadele ligi. Mücadele ettiğin ve buna oyunu da eklediğin zaman çok farklı şeyler olabiliyor.  Neticesinde alınan 3 puan çok değerli. Camiamıza hayırlı olsun. Buraya gelip bizi destekleyen taraftarlarımıza da teşekkür ediyoruz.”

Michel Landel’in maç sonu açıklamaları: “Benim için takımın performansı bireysel performanslardan daha önemli. Tabii ki performansımdan ve gol attığım için mutluyum ancak en önemlisi burada kazanıp 3 puanı almaktı.”

4 Eylül 2022
Paylaş:
Menü Görüntüle