Boluspor Kulübü Resmi Web Sitesi

28.Hafta: Altaş Denizlispor 1-2 DyorEX Boluspor

Takımımız, Spor Toto 1. Lig 28. Haftasında Altaş Denizlispor ile karşılaştı.

Stat: Denizli Atatürk

Hakemler: Çağdaş Altay, Murat Altan, Samet Özkul

Altaş Denizlispor: Hüseyin Altıntaş, Muhammet Özkal, Hakan Çinemre, Ömer Şişmanoğlu, Mayi (Dk. 76 Bekir Turaç Böke), Oğuz Yılmaz, Schwechlen, Muhammed Gönülaçar, Mustafa Çeçenoğlu (Dk. 77 Özer Özdemir), Djedje, Gökhan Süzen

Dyorex Boluspor: Çağlar Şahin Akbaba, Eray Ataseven, Safa Kınalı (Dk. 81 Burak Asan), Bregu, Onur Ulaş, Hakan Bilgiç (Dk. 59 Bülent Cevahir), Batuhan İşçiler, Kerem Paykoç, Abdurrahman Canlı (Dk. 81 Gökhan Alsan), Melih Okutan (Dk. 59 Berk Yıldız), Ndlovu (Dk. 85 İbrahima Balde)

Goller: Dk. 42 Oğuz Yılmaz (Altaş Denizlispor), Dk. 73 Ndlovu, Dk. 90 Gökhan Alsan (Dyorex Boluspor)

Sarı kartlar: Dk. 38 Gökhan Süzen, Dk. 63 Muhammed Gönülaçar, Dk. 90 Muhammet Özkal (Altaş Denizlispor), Dk. 53 Abdurrahman Canlı, Dk. 55 Onur Ulaş, Dk. 90 Burak Asan (Dyorex Boluspor)

Teknik Direktörümüz Muzaffer Bilazer, Altaş Denizlispor karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulundu.

“Bizim için zor bir deplasmandı. Denizlispor’un durumu itibarı ile kazanması gereken bir maçtı. Bizimde kendi hedeflerimiz doğrultusunda kazanmamız gerekiyordu. Maça iki, üç farklı planla başladık. Çünkü maçın tamamında bizi farklı senaryolar bekliyordu. Maçın başında pozisyon anlamında istediklerimizi yakaladık. Sadece sonuçlandırmada iyi değildik. Duran toplarda ilk yarı itibariyle rakibin etkinliğine çok cevap veremedik. Nihayetinde duran toptan gol yedik. Son iki maçta 1-0 geriden oyunu çevirmek bizim ne kadar agresif olduğumuzun, ne kadar istediğimizin ve pes etmediğimizin göstergesidir. Bu anlamda oyuncularımı kutluyorum. İyi bir mücadele ortaya koydular. Salı günü önemli bir Samsunspor maçı var. Onu da kazanıp yolumuza devam etmek istiyoruz.”

24 Mart 2023
Paylaş:
Menü Görüntüle