BOLUSPOR

resmi web sayfası

Boluspor Boluspor Kulübü Header ok

Reklam ve Sponsorluk

Neden Boluspor?

Sayın Yetkili; TFF 1. Lig’de mücadele eden takımımız, bir çok Anadolu ve büyük şehir takımları ile karşılaşmakta ve bu karşılaşmaları Bolu Atatürk Stadyumu’nda oynamaktadır.

Karşılaşmaların tamamı, beIN Sports ekranlarından yayınlanmakta ve bu yayınlar milyonlara ulaşarak ilgiyle izlenmektedir. Atatürk Stadyumu’ndan, Bolu halkına ve beIN Sports ekranlarında milyonlara ulaşan müsabakalarda reklamın önemi tartışmasız bir gerçek olmaktadır.

Ayrıca Bolu şehri, ekonomik verilere göre milli geliri en yüksek illerin başında gelmektedir ve banka nakit akışı, harcanan tutar açısından dikkat çeken bir şehirdir. Halkının yeniliğe açık olması, kişi başına düşen araç sayısının yüksekliği, termal, dağ ve kayak turizm potansiyelinin yüksekliği ve nüfusundaki hızlı artış özellikle sağlık, turizm ve sigorta şirketlerinin şehrimizde yatırım yapması gereken önemli bölgelerden biri haline getirmektedir.

Bu kapsamda şirketlerin kendi marka reklamlarını yapması önemli bir faktör olduğu bilinmektedir. İşte bu aşamada şirketlerin reklam ihtiyaçlarında "Neden Bolu Şehri?" sorusuna cevap açık ve net olmakla, "Neden Boluspor?" sorusuna ise, şehrin marka ismi, şehriyle bütünleşen isim olması sebebiyle yatırımcıları Boluspor'a yönlendirmektedir.

Saygılarımızla.