BOLUSPOR

resmi web sayfası

Boluspor Boluspor Kulübü Header ok

Ahmet Baysal'dan Kulübümüze Ziyaret


Bolu İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ve Yönetim Kurulu üyeleri, Başkanımız Savaş Abak ve Yönetim Kurulumuza hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette ilk sözü alan İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal "Bir maça kazanmak azmi ile çıkmak kadar kuvvet veren bir şey yoktur. Bana Bursaspor maçı öncesinde futbolcuların önlerinde İzzet Baysal Fotoğrafı ile çıktıklarını gösterdiler. Bunu görünce gerçekten çok mutlu oldum. Ayrıca Bolulu gençlerden de futbolcular yetiştirmek gerekiyor. Gayretle, güzel oynayanları değerlendirip takıma kazandırmak şart." şeklinde konuştu.

Ahmet Baysal’ın ardından söz alan Başkanımız Savaş Abak "Merhum İzzet Baysal babamızın bir sözü aklımıza geliyor ''İşini yapmaya vakit ayır, iyi iş kişiyi kendine saygın yapar'' sözünü unutmayalım. İnşallah 34 arkadaşımızla elimizden gelen desteği vereceğiz. Maddi, manevi tüm şehrin desteğine ihtiyacımız var. Burada Ahmet amcamıza yönetim kuruluna teker teker çok teşekkür ediyorum. Yanımızda olmaları büyük gurur, onur ve güç veriyor. Herkese teşekkür ediyorum."

Ziyaretin sonunda kulübümüz şeref defterini imzalayan İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal’a Başkanımız Savaş Abak tarafından 14 numaralı isminin yazılı olduğu Boluspor forması hediye edildi.

Tüm Haberleri Gör