BOLUSPOR

resmi web sayfası

Boluspor Boluspor Kulübü Header ok

27. HAFTA: Altaş Denizlispor 2-0 Beypiliç Boluspor


Takımımız, Spor Toto 1. Lig 27. Haftasında Altaş Denizlispor ile karşılaştı.

Altaş Denizlispor: 2 - Beypiliç Boluspor: 0

Stat: Denizli Atatürk

Hakemler: Suat Arslanboğa, Cem Özbay, Deniz Turgut

Altaş Denizlispor: Abdulkadir Sünger, Özder Özdemir (Dk. 84 Asım Hamzaçebi), Oğuz Yılmaz, Schwechlen, Gökhan Süzen, Emre Sağlık (Dk. 73 Muhammet Özkal), İlhan Depe, Muhammed Gönülaçar, Mayi (Dk. 69 Mustafa Çeçenoğlu), Ömer Şişmanoğlu (Dk. 83 Bekir Turaç Böke), Djedje

Beypiliç Boluspor: Bartu Kulbilge, Fethi Özer, Hakan Bilgiç (Dk. 44 Abdurrahim Dursun), Gökhan Karadeniz, Roshi, Kasongo (Dk. 85 Kemal Rüzgar), Emin Bayram, Bülent Cevahir, Abdurrahman Canlı, Bertu Alican Özyürek (Dk. 79 Bregu), Berk Yıldız (Dk. 46 Balaj)

Gol: Dk. 17 Özer Özdemir, Dk. 58 Ömer Şişmanoğlu (Altaş Denizlispor)

Sarı kartlar: Dk. 41 Emre Sağlık, Dk. 45+2 Ömer Şişmanoğlu, Dk. 48 Oğuz Yılmaz, Dk. 57 Erdal Akdarı (yedek kulübesinde) (Altaş Denizlispor), Dk. 71 Bertu Alican Özyürek (Beypiliç Boluspor)

Teknik Direktörümüz Reha Erginer’in maç sonu açıklamaları:

“Beş maçtır yenilmemezlik serimiz vardı. Bugün burada sonlandı. Bu mağlubiyet bir şeylerin sonu değil. İnşallah yeni bir başlangıç olacak bizim için. Rakibe çok uzak oynadık özellikle savunmada. Bu da rakibin oynama iştahını arttırdı. Daha çok üçüncü bölgeye inme fırsatı buldu. Skoru yakalayabileceğimiz, oyuna ortak olabileceğimiz zamanlarda çok kötü bir gol yedik. Bizim kendi standardımıza göre kötü bir futbol sergiledik. Bence nizami bir golümüz iptal edildi. Bunların hiçbiri yenilginin mazereti değil. Biz üst sıraları hedefliyoruz. Oralara tırmanmak istiyoruz. Bunun için yenilgiyi telafi edip yeni bir seri başlatmamız lazım. Bu maçı geride bırakıp Tuzlaspor maçına konsantre olmak istiyoruz.”

Tüm Haberleri Gör