BOLUSPOR

resmi web sayfası

Boluspor Boluspor Kulübü Header ok

25. HAFTA: İstanbulspor 1-2 Beypiliç Boluspor


Takımımız, Spor Toto 1. Lig 25. Haftasında İstanbulspor ile karşılaştı.

İstanbulspor:1 - Beypiliç Boluspor: 2

Stat: Esenyurt Necmi Kadıoğlu

Hakemler: Alper Akarsu, Gökhan Memişoğlu, Murat Şener

İstanbulspor: Mücahit Serbest, Oğuzhan Berber, Okan Erdoğan, Mehmet Yeşil, Ali Yaşar, Melih Kabasakal, Muammer Sarıkaya (Dk. 78 Eslem Öztürk), Berkay Görmez (Dk. 46 Topalli), Cajic (Dk. 63 Emir Kaan Gültekin), Ethemi, İbrahim Yılmaz

Beypiliç Boluspor: Selmani, Mehmet Zahit Çınar, Fethi Özer, Emin Bayram, Bülent Cevahir (Dk. 80 Abdurrahim Dursun), Bertu Alican Özyürek (Dk. 90 Eray Ataseven), Abdurrahman Canlı, Roshi, Gökhan Karadeniz (Dk. 80 Tugay Kacar), Berk Yıldız (Dk. 80 Bregu), Balaj (Dk. 65 Kasongo)

Goller: Dk. 70 Gökhan Karadeniz, Dk. 90+1 Kasongo (Beypiliç Boluspor), Dk. 81 İbrahim Yılmaz (İstanbulspor)

Sarı kartlar: Dk. 30 Berk Yıldız, Dk. 36 Roshi (Beypiliç Boluspor), Dk. 37 Mehmet Yeşil, Dk. 62 Okan Erdoğan (İstanbulspor)

Teknik Direktörümüz Reha Erginer’in maç sonu açıklamaları:

“Zor bir maçtı. Kağıt üstünde de sahada da zor geçeceği belliydi. Maçtan önce de oyuncularımla konuştum. İstanbuspor’u burada yenmek için sadece hücum etmenin yeterli olmayacağını söyledim. Rakibi karşılama anlamında çok iyi analiz ettik. Bunu sahaya da mükemmel şekilde yansıttığımızı düşünüyorum. Hareketli oyunda çok pozisyon vermedik. Rakibin sonlandıramadığı ve ikinci bölgede kaybettiği pozisyonlarda biz biraz daha alan geçişlerini öne ayağa paslarla yapmayı istiyorduk. Burada biraz tercih hataları yaptık. Bu tercih hatalarını doğru kullansak daha iyi pozisyonlar bulabilirdik. Çok formda bir İstanbulspor ile oynadık. Geçen hafta çok önemli bir iki puan kaybetmiştik. Maçtan önce de bu puanı telafi etmeye geldiğimizi söylemiştim. Çok önemli bir üç puan kazandık.”

Gökhan Karadeniz’in maç sonu açıklamaları:

“Öncelikle bizim için gerçekten çok önemli bir üç puan oldu. Ligin üst sıralarına tırmanmak için önemli bir galibiyet aldık.Hafta içi çok iyi hazırlandık. Kazandığımız için mutluyum. Bütün takım arkadaşlarımın ayağına sağlık.”

Tüm Haberleri Gör