BOLUSPOR

resmi web sayfası

Boluspor Boluspor Kulübü Header ok

24. HAFTA: Beypiliç Boluspor 0-0 Ankara Keçiörengücü


Takımımız, Spor Toto 1. Lig 24. Haftasında Ankara Keçiörengücü ile 0-0 berabere kaldı.

Beypiliç Boluspor: 0 - Ankara Keçiörengücü: 0

Stat: Bolu Atatürk Stadyumu

Hakemler: Adem Cinek, Cemal Alpay, Emir Eray Eyisoy

Beypiliç Boluspor: Bartu Kulbilge, Abdurrahim Dursun (Dk. 29 Bülent Cevahir), Mehmet Zahit Çınar, Emin Bayram, Ali Keten, Tugay Kaçar (Dk.46 Kasongo), Gökhan Karadeniz (Dk. 82 Novak), Abdurrahman Canlı, Kemal Rüzgar (Dk. 46 Eray Ataseven), Roshi, Berk Yıldız (Dk. 63 Bregu)

Ankara Keçiörengücü: Metin Uçar, Muharrem Cinan, Mehmet Dingil, Ogün Bayrak, Fatih Solmaz, Taşkın Çalış (Dk. 46 Manaj), Vusal Iskandarlı (Dk.42 Ziya Alkurt-Dk. 86 Uğur Utlu), Uzodimma, Alhassan Adamu, Olawoyin, Hamza Gür (Dk. 88 Ali Yavuz Kol)

Sarı kartlar: Dk. 18 Tugay Kaçar, Dk. 30 Bülent Cevahir, Dk. 72 Roshi, Dk. 73 Mehmet Zahit Çınar (Beypiliç Boluspor), Dk. 16 Mehmet Dingil, Dk.19 Taşkın Çalış, Dk. 40 Uzodimma, Dk. 52 Alhassan Adamu (Ankara Keçiörengücü)

Teknik Direktörümüz Reha Erginer’in maç sonu açıklamaları: “Geçen hafta kazandığımız Kocaelispor maçından sonra iç sahada yüzde yüz kazanmayı istediğimiz bir maçtı. Ama geçen haftaki görüntümüzden uzaktık. Bunu hem oyun olarak söyleyebilirim, hem de dinamizm, enerji olarak söyleyebilirim. Aslında bizim için bir karar maçıydı. Altı puanlık maçlar oynuyoruz. Bir maçımızın da eksik olduğunu düşünürsek bizi çok daha farklı yere taşıyacak bir maçtı. Bu şansı değerlendiremedik. Çok yoğun bir periyottayız. İleride çok arayacağımız iki puan kaybettik. Sevinmeye ve üzülmeye çok fazla zamanımız yok. Çarşamba günü bir daha maç oynayacağız. Üç gün sonrasında tekrar başka maçımız var. Gerekli dersleri çıkarmamız lazım. Bu oynadığımız maçın çok iyi analizini yapıp önümüzdeki maça çok daha iyi hazırlanmamız gerek.”

Tüm Haberleri Gör