BOLUSPOR

resmi web sayfası

Boluspor Boluspor Kulübü Header ok

ZTK 5.TUR 1.MAÇ: Kasımpaşa 1-3 Boluspor


Takımımız, Ziraat Türkiye Kupası 5. eleme turu ilk maçında deplasmanda Kasımpaşa’yı 3-1 mağlup etti.

Teknik Direktörümüz Sait Karafırtınalar’ın maç sonu açıklamaları: “Öncelikle oyuncularımı kutluyorum. Güzel bir galibiyet ile ayrılıyoruz. İki ayaklı bir maçın ilk 90 dakikasını kazandık. Maç bitmiş değil. Onun için turu geçtik diyemeyiz. Umarım Bolu’da oynayacağımız maçtan sonra turu kutlarız. Ama büyük bir avantaj elde ettiğimiz gerçek. Bu mücadeleyi orada da sürdürürsek turu geçeceğimizi düşünüyorum.”

Kasımpaşa: 1 - Boluspor: 3

Stat: Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan

Hakemler: Serkan Çınar, Ali Saygın Ögel, İsmail Şencan

Kasımpaşa: Kadem Burak Yaşar, Onur Ural, Burak Turan, Ben Youssef, Mert Kula, Abdullah Durak (Dk. 46 Neumayr), Pavelka (Dk. 67 Hakan Demir), Hasan Bilal, Ahmed Ildız, Murillo (Dk. 46 Eduok), Rangel

Boluspor: Ertuğrul Taşkıran, Göksu Alhas, Pedro Franco, Diarra, Caner Cavlun, Yusuf Emre Gültekin, Burak Asan, Melih Okutan (Dk. 88 Mutlu Güler), İrfan Başaran (Dk. 78 Andre Santos), Mustafa Durak (Dk. 74 Poepon), Furkan Demir

Goller: Dk. 28 Pedro Franco, Dk. 59 İrfan Başaran (Penaltıdan), Dk. 83 Andre Santos (Boluspor), Dk. 70 Rangel (Kasımpaşa)

Sarı kartlar: Dk. 55 Neumayr, Dk. 68 Ahmed Ildız (Kasımpaşa), Dk. 63 Yusuf Emre Gültekin, Dk. 66 Pedro Franco, Dk. 77 Furkan Demir, Dk. 82 Poepon (Boluspor)

Tüm Haberleri Gör