BOLUSPOR

resmi web sayfası

Boluspor Boluspor Kulübü Header ok

U11, U12 ve U13 Eğitim Gruplarına Seçilenler


Boluspor Gençlik Geliştirme Merkezi 2009, 2010 ve 2011 eğitim grupları için yapılan seçmelerde U11, U12 ve U13 yaş gruplarına seçilen sporcular belli oldu.

2008 - 2009 doğumlu seçilen çocukların velileri ile 11 Ekim 2021 Pazartesi günü saat 18.00'de, 2010 doğumlu seçilen çocukların velileri ile 12 Ekim 2021 Salı günü saat 18.00'de Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nda (ASKF) toplantı yapılacaktır.

U11 - Seçilenler

  1. ATA TOKGÖZ
  2. ALPEREN ÇALIŞIR
  3. AHMET BUĞRA KAHRUMAN
  4. AHMET YUSUF YILDIZ
  5. AHMET BARAN GÜZEY
  6. AHMET SAİT AKBAŞ
  7. AYBERK DERİN
  8. DURUKAN ÇARIKÇI
  9. EFE NURETTİN ÖZDEMİR
  10. EMİR DÖMEN
  11. EMİRHAN YILDIRIM
  12. EMİRHAN ÖZDEMİR
  13. ENES EYMEN UZUN
  14. EKREM ÖZCAN
  15. EMİRCAN ERATEŞ
  16. FATİH ECMEN ÇALIŞKAN
  17. FURKAN ECİR
  18. HARUN ÖZAY
  19. İSMAİL KUTAY SEZER
  20. NİYAZİ SEMİH METİNÖZ
  21. ÖMER FARUK ÖZDEMİR
  22. SEMİH BURAK ALURAL
  23. UTKU UYSAL
  24. YAĞIZ TURGUT
  25. YUSUF ALİ ECİR

Veli Toplantısı

  • Tarih: 12 Ekim 2021 Salı
  • Saat: 18.00
  • Yer: Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF)

U12 - Seçilenler

  1. ARDA AYDIN
  2. ARDA GANİ
  3. AZİZALP GÜNERİ
  4. EFE MUSTAFA KÖROĞLU
  5. GÖKMEN DEMİR
  6. HÜSEYİN DENİZ İLHAN
  7. KADİR ELALDI
  8. KIVANÇ ERCAN
  9. METEHAN DEMİROĞLU
  10. METEHAN FAZLI DOĞAN
  11. MİRAÇ EFE KULUZ
  12. MUHAMMED EMREAZEK
  13. MUSTAFA EREN ALTUNDAĞ
  14. MUSTAFA MERT KARAMAN
  15. ÖMER CAN ÖZGÜL
  16. POYRAZ ACAR
  17. SARPER SELİM ÖZKAN
  18. TAHA GÖKMEN
  19. TANER EFE SEÇER
  20. TOPRAK ÖZDEMİR
  21. YUSUF EMRE YILGÜNDÜZ

Veli Toplantısı

  • Tarih: 12 Ekim 2021 Salı
  • Saat: 18.00
  • Yer: Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF)

    U13 - Seçilenler

    1. ALPEREN DOĞANKAYA
    2. ARDA AYDIN
    3. BERKE CEBE
    4. EGE SOYLU
    5. EMRE SOYKAN
    6. GÖRKEM YUSUF GÜVERCİN
    7. İLKAY SOLMAZ
    8. KAAN TANRIKULU
    9. KEREM ÖZDEMİR
    10. MERTCAN ECİR
    11. MERTCAN GÖKDEMİR
    12. METE ÖZKAN
    13. MİRZA GÜNAYDIN
    14. MUHAMMET UZUNOĞLU
    15. SALİH MERT ÖZÇELİK
    16. SEMİH ÇELİK
    17. TAHA AYDIN
    18. YAĞIZ ALİ KIRLIOĞLU
    19. YAĞIZ KOCADAĞ
    20. YUSUF ARABACI

    Veli Toplantısı

    • Tarih: 11 Ekim 2021 Pazartesi
    • Saat: 18.00
    • Yer: Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF)
      Tüm Haberleri Gör