BOLUSPOR

resmi web sayfası

Boluspor Boluspor Kulübü Header ok

PLAY-OFF İLK MAÇ | Gazişehir Gaziantep FK 1-0 Boluspor


Takımımız, Play-Off ilk maçında karşılaştığı Gazişehir Gaziantep FK'ya, 90+5'te yediği gol ile 1-0 mağlup oldu.

Stat: Gaziantep

Hakemler: Özgür Yankaya, Kemal Yılmaz, Süleyman Özay

Gazişehir Gaziantep: Stackhowiak, İsmail Konuk, Ahmet Kesim, Tugay Kaçar (Dk.59 Muhammet Himmet Ertürk), Jefferson (Dk. 75 Mustafa Sami Can Keskin), Özgür Can Özcan, Gökhan Aslan (Dk. 82 Webo), Mehmet Erdem Uğurlu, Kossi, Rodriguez, Uğur Akdemir

Boluspor: Gökhan Değirmenci, Renato Arapi, Dıarra, Poepon, Akabueze, İshak Çakmak, Furkan Şeker, Sefa Yılmaz (Dk. 79 Melih Okutan), Yusuf Emre Gültekin (Dk. 86 Özgür İleri), Cengiz Umut Meraş, Mustafa Durak (Dk. 55 Guido Koçer),

Gol: Dk. 90+3 Webo (Gazişehir Gaziantep)

Kırmızı kart: Dk. 90+2 Diarra (Boluspor)

Sarı kartlar: Dk. 27 Mehmet Erdem Uğurlu, Dk. 40 Jefferson, Dk. 90 İsmail Konuk (Gazişehir Gaziantep) Dk.32 Yusuf Emre Güntekin, Dk. 88 Furkan Şeker (Boluspor)

Sait Karafırtınalar “İlk yarıyı 90+5’te yediğimiz bir golle 1-0 yenik kapattık. Maçın ikinci yarısı var. Bolu’da çok daha farklı bir maç olacak. Burada da güzel bir maç olduğunu düşünüyorum. Pozisyonlarımız var, kazanabilirdik. Ama son dakikada istemediğimiz bir pozisyonda, eksik kaldıktan sonra yapacak çok fazla bir şey yoktu. Eşit şartlarda maç oynadığımızı düşünmüyorum. İnşallah Bolu’da aynı şey tekrarlanmaz. Belki 0-0 iken Gazişehir’ın şansı vardı ama 1-0 iken hiç şansı kalmadı bence. Oyuncularımız 3 gün bu maçı bekleyecekler. Ben futbolcularıma inanıyorum. İnşallah ikinci yarıda turu biz geçeceğiz.”

Yusuf Emre Gültekin “"Aslında bugün maç için fazla konuşulacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Biz saha içerisinde elimizden gelen mücadeleyi sergiledik.Hakem hakkında şimdiye kadar hiç konuşmadım soyunma odasında arkadaşlarımı gördüm bu skor bizi hırslandırdı. Hakeme sorduğumuz zaman her kararında bunun 2. maçı var, rövanşı var kendimizi kasmamamız gerektiğini söyledi. Bütün sarı kartlar, fauller hiç biri lehimize olmadı. Arkadaşlarımın soyunma odasındaki hırsını gördüm. Rövanş maçında gerekeni yapacağız."

Umut Meraş “Bugün buraya adil bir maç yapmaya geldik ama adil olmadığını gördük.Ben 6 yıllık profesyonellik hayatımda hiç hakemle diyaloğa girmedim. Ama bugün üstlere söylemek istiyorum bunu maçın tekrarını izleyin. Hakem kendisine itiraz ettiğimizde 'fazla kasmamamız gerektiğini daha ikinci maçın olduğunu söylüyor. Böyle bir şey var mı? Ama biz elimizden geleni yapacağız. Şimdi ikinci maçı içerde oynayacağız. Bu bizi hırslandırdı. Taraftarımızla birlikte inşallah Bursa'ya finale gideceğiz."

Tüm Haberleri Gör