BOLUSPOR

resmi web sayfası

Boluspor Boluspor Kulübü Header ok

Özgür Can Özcan ve Batuhan Altıntaş ile sözleşme imzalandı


Kulübümüz, son olarak Gazişehir GFK forması giyen Özgür Can Özcan ile 1 yıllık, Hamburg forması giyen Batuhan Altıntaş ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Özgür Can Özcan “Tekrardan Boluspor’a imza atacağım. Her iki taraf içinde hayırlısı olsun. Batuhan kardeşimiz içinde hayırlısı olur inşallah. Daha önce Boluspor’da yarım dönem bulunmuştum. O zaman çok fazla oynama şansı bulamamıştım. Bundan dolayı performans sergileyemedim. Ama daha sonra Giresunspor ve Gazişehir GFK olmak üzere iki sezondur iyi bir performansım var. İnşallah onu burada da devam ettiririm. Ligimizde her zaman forvet mevkiinde yabancı futbolcular tercih ediliyor. Yabancı hayranlığımız var. Ama Başkanımız sağ olsun, bize güvendi. Bizde Başkanımızı, taraftarlarımızı ve bize güvenenleri mahcup etmemek için elimizden geleni yapacağız. Elimden gelen mücadeleyi, savaşı sahada vereceğim. Geçen sezon play-off’ta karşılaşmıştık. Bu sene play-off’a kalmadan, inşallah ilk ikiden Süper Lig’e adımızı yazdırırım. İyi bir takım var. Geçen seneki takımı korudu Başkanımız. Mevcut kadroya takviyeler yaptı. İnşallah bu sene başarılı bir sezon geçiririz ve hedefimize ulaşırız.”

Batuhan Altıntaş “Köklü bir Boluspor camiasına geldiğim için çok mutluyum. İnşallah Boluspor’un hedeflerine bu sezon ulaşacağız. Özgür Can ağabeyim içinde umarım hayırlısı olur. Transferimde emeği geçenlere teşekkür ederim. Her iki taraf içinde hayırlısı olsun.”

Tüm Haberleri Gör