BOLUSPOR

resmi web sayfası

Boluspor Boluspor Kulübü Header ok

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl ve Merkez İlçe Teşkilatları'ndan Ziyaret


Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl ve Merkez İlçe Teşkilatları tarafından yerel seçim çalışmaları kapsamında kulübümüzü ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Cihan Başaran “Bugünkü ziyaretimiz, Bolu’nun en büyük değeri ve bizim içimizden bir parça olması sebebiyle Boluspor’a vermek istediğimiz katkıları belirtmek adına Ankara’dan Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin görevlendirdiği MYK Üyelerimiz Sayın Ahmet Yılmazer ve Sayın Av. Bahadır Alperen beyefendilerin ziyareti ile Boluspor’u şenlendirmek, hedeflerine katkıda bulunmak ve Bolusporumuzu geçmişten beri hedeflediğimiz, özlediğimiz küçük şehrin büyük öyküsünü yeniden yazmak anlamında bir ziyaret. Seçim boyunca bizimle olacaklar. Bizi ağırladığınız için teşekkür ederiz.”


Başkanımız Necip Çarıkcı “Boluspor 1965 yılında kurulan bir kulübümüz. Yaklaşık 22 yıl Süper Lig’de mücadele etmiş. Türk Futboluna Rıdvanları, Halil İbrahimleri, Sercanları kazandırmış. Daha sonra Gençlerbirliği ile rahmetli İlhan Cavcav bu modeli devam ettirmiş. Bizlerde yaklaşık 12 yıldan bu yana Başkanlık görevini yürütüyoruz. Boluspor Kulübü 2003 yılında amatöre düşme tehlikesi ile karşı karşıya kalmasına rağmen Başkan oldum. Elimizden geldiği ölçüde toparlamaya çalışıyoruz. 2 şampiyonluk verdik, 3 Play-Off verdik. Bursaspor Kulübüne Umut Meraş, Sivasspor Kulübüne Emre Kılınç’ı kazandırdık. Her sene Süper Lig’e futbolcu veriyoruz. Umut Meraş şuanda Fransa takımları ile görüşüyor. Takımımız bu sezon iyi başladı ama futbolda bazen işler iyi gitmiyor. Ne kadar transferde yapsanız futbolda bazen işler iyi gitmiyor. Altyapımız ile ilgili görevimiz büyük. Şuanda 80 tane yatılı futbolcumuz var. Toplamda 600 tane öğrencimiz var. Bizi en çok mutlu eden bu. Belki taraftarlarımız şampiyonluk bekliyor ama Boluspor şuanda U19 ve U17 gruplarında şampiyonluğa oynuyor. Altyapımızın iyi olmasından dolayı şuanda o yaş gruplarında iyi gidiyoruz. Altyapımıza önem veriyoruz. Bizim en büyük beklentimiz Bolu’daki antrenman sahalarının artması. İnşallah Belediye Başkanlarımız seçildiğinde sahalara önem vermemiz gerekiyor. Stadyumda gerekiyor ama en büyük beklentimiz semt sahalarının artması.”


Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Av. Bahadır Alperen “Sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum bu fırsatı bize verdiği için. Biz, Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatlarıyla Bolu’dayız. Seçimler boyunca burada olacağız. Sayın Genel Başkanımızın Bolu halkına çok selamları var. Bolu bizim için çok önemli. 31 Mart Yerel Seçimlerinde Bolu’yu kazanmak için İbrahim Doğan ve 9 ilçe, 3 Beldede çok iddialıyız. Milliyetçi Hareket Partisi’nin kurumsal kişiliğini, 50 yıllık bir mazisi olan kudretli partimizin Bolu’da gücünü ve kuvvetini göstermek için Allah nasip ederse çalışmalar yapıyoruz. 31 Mart’a kadar yapacağız. Bolu’ya üretken belediyeciliği getireceğiz. Bolu’nun eksikliklerini biliyoruz. Bolu’da spor anlamında da eksiklikleri biliyoruz. Bende spora çok uzak bir arkadaşınız, kardeşiniz değilim. Ankara’da yıllarca spor ile iç içe yaşadım. Şu da önemli. Son dönemlerin en büyük belası olan uyuşturucu, alkol vb. kötü alışkanlıklar çocuklarımızı zehirliyor. Bu kapsamda Boluspor’un Bolu’ya kattığı çok önemli bir hizmet altyapı. Altyapının iyi olması ve gelişmesi çocuklarımızı bu belalardan uzak durmasına vesile oluyor. Sayın Başkanıma ayrıca teşekkür ediyorum. Boluspor Bolu’nun lokomotifi. Tüm Türkiye’de Bolu’yu tanıtan bir done. Deplasmanlarda benim takip ettiğim kadarıyla Boluspor taraftarının beyefendiliğini de gördüm. Milliyetçi Hareket Partisi’nin Bolu’nun kalkınması adına projeleri vardır. Bizler Bolu için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Boluspor’un da bu sene en kötü Play-Off’tan, devamında eğer mümkünse şampiyon olarak çıkmasını umut ediyoruz. Boluspor eskiden beri tanınan, bilinen, köklü bir kulüp. Boluspor’u yaşaması ve yaşatılması için, Bolu halkının daha çok destek çıkması için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Allah nasip ederse Boluspor’un şampiyonluğunu kutlamak için burada oluruz.”


Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Ahmet Yılmazer “1965 yılında iki güzel olay olmuş. Birincisi; Boluspor kurulmuş. İkincisi; Alparslan Türkeş Başbuğumuz, Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisine girdi. Biz genç bir partiyiz. 50 yıllık bir partiyiz ama bizim genç insanlarımız çoktur. İhtiyarlarımızda genç ruhludur. Onlarda yaşlanmaz. Gençliğe çok önem veriyoruz. Ben, Beden Eğitimi Öğretmeniyim. Dolayısıyla spor dallarının gençlik üzerinde nasıl etki yaptığını bilincinde olan bir insanım. Spor yapan bir insanın zihni devamlı dinç olur. Disiplinli bir hayatı olur. Sayın İbrahim Doğan’ı Belediye Başkanlık koltuğuna oturtacağız. O günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Ondan sonra Belediye Başkanımız Boluspor ile omuz omuza olacaktır. Sizlerle bir arada olmak memnuniyet duydum. Sırtımızda Vatan borcu, gönlümüzde Allah aşkı ile geldik.”


Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Cihan Başaran “İşlevli, devasa bir stadyum sözü verdi Başkanımız. Projesini hazırlatıyor. Çok katlı bir yapı olacak. Alt katları pazar yeri olması nedeniyle esnafın kullanabileceği iş yerleri olacak. Üst kartları sivil toplum kuruluşlarımızın iş merkezi olarak kullanabileceği bir alan olacak. Hatta içinde de misafir gelen takımları konuk edeceğimiz veya otel olarak kullanabileceğimiz bir konsept olacak. Çok özel bir stadyum olacak. Bu proje için İbrahim Başkanıma teşekkür ediyorum.”


Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İbrahim Doğan “Sayın Başkanımızı daha önce ziyaret etmiştir. Gönlümüz çok istiyor. Sık sık geliyoruz. Kendi çalışmalarını ve hizmetlerini biliyoruz. Gönülden destekliyoruz. Biz kendisinin bu konuda tam destekçisiyiz. Yapılması gerekenleri kendilerinden en ince ayrıntısına kadar dinleyip bunları yerine getirmek üzere en üst düzeyde gayretlerimiz olacak. Bizim kendi ön görülerimiz ve Başkanımızdan aldığımız bilgiler üzerine projelerimiz var. Biz sporun her alanında olmak istiyoruz.”

Tüm Haberleri Gör