BOLUSPOR

resmi web sayfası

Boluspor Boluspor Kulübü Header ok

İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe'ye Ziyaret


Başkanımız Necip Çarıkcı ve Yönetim Kurulumuz, ilimize yeni atanan Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Boluspor hakkında spor hakkında Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe'ye bilgiler veren başkan Necip Çarıkcı "Genç yöneticilerin böyle makamlarda görev yapması gelecek adına umut veriyor. Sayın müdürümüz Gaziantep'ten ilimize atanması ile birlikte bir heyecan başladı. Bolu'da spor adına bütün kurumlar olarak birlik beraberliği sağlamamız gerekiyor. Her branşta çeşitli spor dallarında faaliyet göstermemiz için birlikte hareket edeceğimize inanıyorum. Boluspor adına üstümüze düşeni yapmaya hazırız" dedi.

Boluspor'u takip ettiğini artık daha yakından takip edeceğini belirten Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe ise" Okullarımızda her öğrencinin bir spor dalı ile uğraşmasını istiyoruz. Buna göre yönlendirmeler yapmak istiyoruz. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzle sıkı bir çalışma içerisindeyiz. Okullarımızda tarama yaparak çocuklarımızın hangi spor dalında daha iyi olabileceğine bakarak yönlendirme yapmak istiyoruz. Bu konuda iyi bir çalışmamız var" dedi.

"BOLUSPOR'UN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ"

Boluspor'u takip ettiğini de belirten Tepe "Bolu gibi küçük mütevazi bir şehrin takımı Boluspor'un mazisi başarılar dolu olması geleceğe ışık tutuyor. Bu yolda eğitim camiası olarak her zaman Boluspor'un yanında olacağız. Tüm kurumlarımızda düşündüğümüz spor seferberliğinde Boluspor'un da bize katkısı olacaktır. El birliği ile Bolu'muzda önemli işler yapacağız " dedi.

Tüm Haberleri Gör