BOLUSPOR

resmi web sayfası

Boluspor Boluspor Kulübü Header ok

HAZIRLIK MAÇI | Boluspor 2-1 Antalyaspor


Takımımız, yeni sezon öncesi ilk hazırlık maçını Antalyaspor'a karşı oynadı. Karşılaşmadan 2-1 galip ayrılan takımımızın golleri Rydell Poepon ve Akabueze'den geldi.

Untitled Document

​BOLUSPOR 2-1 ANTALYASPOR

Stad: Bolu Atatürk

Hakemler: Bahattin Şimşek, Serkan Olguncan, İbrahim Çağlar Uyarcan, İlker Yasin Avcı

Boluspor: Gökhan Değirmenci (70' Sabri Can), Burak Asan, Umut Meraş (46' Alim Öztürk), Mamadou Diarra (84' Göksu Alhas), Renato Arapi, Özgür İleri (53' İshak Çakmak), Guido Koçer (46' Salif Sane), Yusuf Emre, Rydell Poepon (53' İrfan Başaran), Akabueze, Mitchell te Vrede (63' Furkan Demir)

Antalyaspor: Ozan, Celutska, Salig, Diego, Sakıb, Sandro, Charles, Yekta, Aydın, Maicon, Mostapha

Goller: 2' Rydell, 7' Akabueze (Boluspor) 55' Emre (Antalyaspor

Teknik Direktörümüz Fuat Çapa'nın Antalyaspor maçı sonrası açıklamaları:

"Hazırlık dönemindeki sonuçtan ziyade oynamış olduğunuz oyun daha önemli. Bugün 45-50 dakika iyi bir Boluspor vardı. Hafta içerisinde yapmış olduğumuz çalışmaları çok net bir şekilde gördük. Ama ilerleyen dakikalarda istediklerimizi göremedik bu da bir gerçek. Gayet normal. Bu tür karşılaşmalarda 45 dakikanın ardından ilk 11'in tamamı değişiyor. Bizim maalesef sayımız yeterli olmadığından dolayı bazı oyuncularımızı 90 dakika oynatmak zorunda kaldık. Bugün bizim için önemli olan hafta içerisinde yaptığımız çalışmaları görmek ve sakatlık vermeden karşılaşmayı bitirmekti."

Tüm Haberleri Gör