BOLUSPOR

resmi web sayfası

Boluspor Boluspor Kulübü Header ok

Digiturk İle Yayın Paketi Anlaşması İmzalandı


Kulübümüz, TFF 1. Ligin 2017-2018 sezonunda maç yayınlarını gerçekleştiren Digitürk ile 2017-2018 sezonu için anlaşma sağladı.

Kulübümüz, Dünya çapında birçok ülkenin maç yayınlarını gerçekleştiren ve TFF 1. Liginde maç yayınlarını sporseverlerle buluşturan beIN Sports ile yayın paketi anlaşması gerçekleştirdi.

Dünya çapında birçok ligin maç yayınlarını sporseverlerle buluşturan ve geçtiğimiz sezon yapılan anlaşma ile TFF 1. Ligin yayın haklarını da alan Digitürk ile 1 sezonluk yayın paketi anlaşmasına imzalanmıştır. Ligimiz birçok ülkede sporseverlerin ilgiyle ve merakla takip ettiği ligler arasında yer alıyor. Yayıncı kuruluş ile gerçekleştirdiğimiz bu anlaşma ile takımımıza gönül veren sporseverler spor paketini Boluspor Kulübü’nün maçlarını izlemek üzere satın aldıklarında ilk 3 ay için sadece 12,50 TL ödeyecek. 12 aylık taahhüt ile yapılacak üyeliklerde kalan 9 ay için de 25,00 TL’lik bir ücret ödeyerek Boluspor’un 2017-2018 sezonunda oynayacağı maçları izleyebilecek. Bunun yanında ilk 2 ay Süper Lig maçlarının yayınını da ücretsiz izleyebilecek.

Kampanya Türkiye Genelini Kapsayacak

Yayıncı kuruluş Digitürk ile yapılan kampanya anlaşması ile Türkiye genelinde Boluspor’a gönül vermiş sporseverler maçları evlerinde düşük bir miktar ödeyerek izleyebilecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen sporseverler Boluspor Kulübü resmi internet sitesi www.boluspor.org.tr ve Boluspor Kulübü resmi sosyal medya hesaplarını ziyaret ederek detaylı bilgi alabilecek ve üyelik işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Abonelik ve kampanya detayları için irtibat: Digiturk Yetkili Bayisi Ebru Ticaret: 0374 213 11 89

Tüm Haberleri Gör