BOLUSPOR

resmi web sayfası

Boluspor Boluspor Kulübü Header ok

Denizlispor maçı biletleri satışa çıktı


TFF 1. Lig 8. Haftasında 3 Ekim Pazar günü saat 13.30'da Bolu Atatürk Stadyumu'nda oynayacağımız Denizlispor maçının biletleri passo.com.tr'de satışa çıktı.

Bilet Fiyatları:

  • 1. Kategori Fiyat: 90,00
  • 2. Kategori Fiyat: 30,00 ₺
  • 3. Kategori Fiyat: 30,00 ₺
  • 4. Kategori Fiyat: 20,00 ₺

MAÇ BİLETİ SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN.

  • Türkiye Futbol Federasyonu Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında stadyumlara giriş şartları için aşağıdaki görselleri mutlaka inceleyiniz.

Türkiye Futbol Federasyonu Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında stadyumlara giriş şartları için Tıklayınız

- Beypiliç Boluspor biletleri, Denizlispor logolu Passolig Kartlar hariç, diğer tüm Passolig Kartlar ile satın alınabilir.

- Bilet transfer kısıtları, bilet satış logo kısıtları ile aynıdır.

UEFA’nın güncel uygulamaları göz önünde bulundurularak ve kamu sağlığının korunması amacıyla misafir takım seyirci uygulaması 2021-2022 sezonu boyunca yapılmayacaktır.

- Bilet satışlarında HES kodu kontrolü yapılacaktır.

1. Bir taraftar Farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın HES kodu olması zorunludur

2. Seyircilerin COVID-19 kapsamında alınan kurallara uyma zorunlulukları vardır.

3. Tüm seyircilerin maske takma zorunluluğu vardır.

4. Maç, sosyal mesafe kurallarına göre ayarlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir.

5. E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (Passolig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

Gişe çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00, hafta sonu 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Maç günü gişeler karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar açık kalacaktır.

Kapı açılış saatlerine Emniyet Güçleri karar vermektedir. Aksi bir durum olmadığı taktirde maç saatinden 2 saat önce kapılar açılır.

HES kodu nasıl alınır?

1- HES uygulamasında ana sayfa açılır,

2- HES KODU OLUŞTURMA ekranına geçiş yapılır.

3- "HES KODU OLUŞTUR" bölümünün altında "Yeni Kod Ekle" butonuna basılarak kod oluşturulur.

4- "Yeni Kod Ekle" butonuna basıldıktan sonra açılan ekranda HES kodu için süre seçilir ve istenirse isim verilebilir.

5- Oluşturulan HES kodu bilet alımı sırasında, atama ekranında HES kodu alanına girilir, TC kimlik numarası ile eşleşme yapılır ve maç biletiniz tanımlanarak ödeme adımına geçilir.

Tüm Haberleri Gör