BOLUSPOR

resmi web sayfası

Boluspor Boluspor Kulübü Header ok

Arda Köksal ve Ensar Bilir ile Profesyonel Sözleşme İmzalandı


Kulübümüz, altyapımızda yetişen genç futbolcularımız Arda Köksal ve Ensar Bilir ile profesyonel sözleşme imzaladı.

Boluspor TV’ye konuşan Başkanımız Abdullah Abat, genç oyuncularımızın kırmızı beyazlı takımın değeri olduğunun altını çizerek, “Bana göre Boluspor’un bu seneki en önemli iki tane değeri yanımda oturuyorlar, Ensar ve Arda kardeşim. Bizim alt yapımızın A takıma yetiştirdiği değerli futbolculardan birer tanesi. Bu süreçte bizim alt yapıyla alakalı takip ettiğimiz bizzat teknik heyetin ve benim izleyip bu kardeşlerimizin A takıma destek olabileceğini düşündüğümüz ve bu aşamada da ara dönem kampımıza beraber götürdüğümüz iki tane kardeşimiz. Bunlar bizim değerlerimiz, en kıymetlilerimiz.” diye konuştu.

ALT YAPI İLE İLGİLİ YENİ KARARLAR ALDIK

Başkanımız Abdullah Abat, Boluspor’un geçmiş dönemlerde Türk futboluna ve dünya futboluna değer kazandırmış bir kulüp olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Bunun için geldiğimiz günden bu yana alt yapıyla ilgili yoğun çalışmalar ve bazı programlar yapmış bulunuyoruz. Bunların meyvelerini bugünden başlayarak ileri ki ilk 6 aylık dönemde ve gelecek yıl almaya devam edeceğiz. Bu arkadaşlarımızla profesyonel sözleşme imzalayacağız. Bolusporumuz ile Ensar ve Arda kardeşime hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah Allah utandırmayacak. Hem kendileri içinde hem Boluspor içinde başarılı günler bizleri bekliyor olacak. Buradan özellikle alt yapıdaki kardeşlerimizi yetiştiren hocalarımıza, Osman Nuri hocamıza ve yönetim adına bütün plan ve programlamayı yapan Ender Ufluoğlu’na ve Yılmaz hocaya, Serdar kardeşimize ve ismini sayamadığım tüm çalışanlarımıza hepsine teşekkür ediyorum. İnşallah bu bir başlangıç olur. Futbol kulüplerinin kurtuluşu altyapılar olmalı. Biz radikal bir şekilde geldiğimiz günden bu yana alt yapı ile alakalı gerçekten başarıya odaklı yeni tedbirler ve kararlar aldık. İnşallah bunun meyvesini önümüzdeki sezonlarda görmeye devam edeceğiz.”

Tüm Haberleri Gör