BOLUSPOR

resmi web sayfası

Boluspor Boluspor Kulübü Header ok

21. HAFTA: Boluspor 3-0 GM Manisaspor


Takımımız, Spor Toto 1. Lig 21. Haftasında konuk ettiği Grandmedical Manisaspor'u 3-0 mağlup etti.

Sait Karafırtınalar “Oyuncularımı tebrik ediyorum. Zor bir maçtı. Onlar kolaya çevirdiler. Manisaspor tanıdığımız bir rakip. Onların puana daha çok ihtiyacı vardı ama bizim iki haftadır kaybetmemiz maçı çok daha önemli bir hale getirdi. Taraftarlarımıza da bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. İyi futboldan ziyade, iyi bir sonuç almamız gereken maçtı. İnşallah bu bir seri başlangıcı olur ve böyle devam eder.”

Yusuf Emre Gültekin “İki haftadır kötü sonuçlar alıyorduk. Fakat oyun olarak iyi oyun oynuyorduk. Bu mağlubiyetlerden sonra Manisaspor maçı ile beraber çıkışa geçmek istiyoruz. Bugün galibiyet inancıyla sahaya çıktık ve oynadık. Galip geldiğimiz için mutluyuz.”

Melih Okutan “Bugün kazanmak önemliydi. İkinci yarıya Giresunspor galibiyeti ile başladık ama daha sonra iki kötü sonuç aldık. Bu bizi olumsuz etkiledi. Bugün kazanmak için sahaya çıktık. Bu maçı, önümüzdeki maçlar için çıkış maçı olarak görüyoruz. İyi bir oyun ortaya koyduk. Bende gol atarak katkıda bulundum. Kazandığımız için mutluyuz.

Boluspor: 3 - Grandmedical Manisaspor: 0

Stat: Bolu Atatürk

Hakemler: Zorbay Küçük, Mehmet Şahan Yılmaz, Seyfettin Ünal

Boluspor: Gökhan Değirmenci, Göksu Alhas, Alim Öztürk, Pedro Franco, Cengiz Umut Meraş, Yusuf Emre Gültekin (Dk 82. İshak Çakmak), Burak Asan (Dk. 57 Özgür İleri), Melih Okutan, Guido Koçer (Dk. 63 Andre Santos), Akabueze, Poepon

Grandmedical Manisaspor: Mehmet Göktüğ Bakırbaş, Kağan Miray Bağış, Ümit Yasin Arslan, Hikmet Balioğlu (Dk. 69 Abdulkadir Korkut), Mikic, Bakaki, Timur Karagülmez (Dk. 8 Furkan Parsak), Uğur Pamuk (Dk. 46 Ömer Buğdaycı), Sebaihi, Perovic, Asım Hamzaçebi

Goller: Dk. 19 Yusuf Emre Gültekin, Dk. 51 Melih Okutan, Dk. 60 Poepon (Boluspor)

Sarı kartlar: Dk. 36 Emre Gültekin (Boluspor), Dk. 45+1 Mikic ve Sebaihi (Grandmedical Manisaspor)

Tüm Haberleri Gör